TurkishEnglishGermany
Ankara kurumsal taşımacılık

Ankara Kurumsal Taşımacılık

Ankara kurumsal taşımacılık hizmeti sunan firma sayısı yok denecek kadar az sayıdadır. Bunun nedeniyse bu hizmetin sağlanması için oldukça zor aşamaları bulunmasıdır.

Ülkemizde taşımacılık sektörü hızla gelişmekte olsa da kurumsal taşımacılık alanında bunu söylemek pekte mümkün değildir. 2000’li tarihlere bakıldığında kurumsal ev ofis taşımacılığı hizmeti sunan firma sayısı ülke genelinde 16 iken 2018 tarihine baktığımızdaysa bu sayı 27’yi göstermektedir. 18 yıllık bu süre zarfında sektöre sadece 11 yeni firma adım atmıştır.

Bu tarihler arasında kurulmuş olan nakliyat firması sayısına baktığımızda ise arada çok büyük farkın olduğunu ve bunun bizlere göstermiş olduğu en önemli konunun kurumsal taşımacılığın herkes veya her firma tarafından yapılamayacağını göstermektedir.

Ankara kurumsal nakliyat hizmeti için 2002 tarihinde sektöre adım atan Deha Nakliyat firmamız o günden bugüne onlarca kurumsal firma veya kuruluşların taşınmasını profesyonel şekilde yerine getirmiştir.

Ankara Kurumsal Nakliyat Firmaları

Ankara kurumsal nakliyat firmaları içerisinde yer almamızın bizlere yüklemiş olduğu sorumluluklar gereği görevimizi en iyi şekilde icra etme gayreti içerisindeyiz. Dev kuruluşların nakliye ve taşımacılık hizmetine ihtiyaç duydukları ilk anda onların yanında olarak gerekli yardımları sunmaktayız.

Ön görüşmeler neticesinde yol haritası belirleyerek, taşınma tarihi ve sonlanma tarihini hiç sapmaksızın belirlemekteyiz. Bu süreçte en iyi ekipman ve uzman kadrolarımızla işe başlayarak başarılı sonuçların hızla ortaya çıkması sağlıyoruz. Şirket veya müşterilerimizin memnuniyetine önem göstererek sahada görev yapmak üzere ekspertizler görevlendiriyoruz.

Ankara kurumsal taşımacılık ve nakliyat alanında lider firma olarak daha büyük başarılara imza atmak için büyük düşünüp, büyük projeleri hayata geçirmekteyiz. Ankara evden eve nakliyat müşterilerimizin işlerinde elde ettiğimiz çıtayı daha da yükseltmek için çalışıyoruz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Zafer Dilmen

Ankara Nakliye Firmasında Yönetici

BENZER YAZILAR

Ankara Şehir İçi Nakliyat

Ankara şehir içi nakliyat çok hızlı ve hareketli bir ektörün çalışma ı şeklinde ortaya müthiş onuçlar koyuyor Firmamız, bu konuda oldukça i tekli bir şekilde göreve başlamış...

Ankara Şehirler Arası Nakliyat

Ankara şehirlerara ı nakliyat için çok önemli bir bütçe hazırlamış durumdayız Hazırladığımız bütçe ile birlikte yaptığımız yatırımlar, eşya ve diğer un ur taşımacılığı...

Ankara Asansörlü Nakliyat

Ankara a an örlü nakliyat hizmetine taşımacılık ektörünün gelişen yüzü olarak bakmak mümkün Bu işin önemli teknoloji i olarak karşımıza çıkan a an ör i temi aye inde, bütün...

Ankara Eşya Depolama

Ankara eşya depolama hizmeti ile birlikte artık fazlalık gibi gördüğünüz eşyaların, izin için çok fazla dert olmadığını anlayabilir iniz Güvenilir kapalı ortam yaratma nokta ında...Hemen Ara 0312 319 65 65